Mano Krepšelis 0
0,00 €

Apie užvalkalus

Sėdynių užvalkalai. Specifikacija.

Sėdynių užvalkalai – tai ne tik prevencinė priemonė, skirta apsaugoti jūsų automobilio saloną, tačiau ir didelė įvaizdžio dalis bei komforto jausmas. Automobilių sėdynių užvalkalai turi ne vien gražiai atrodyti, jie privalo atitikti sėdynės formą, būti lengvai sumontuojami, patogūs naudoti ir svarbiausia – kokybiški.

Reikia nepamiršti, jog sėdynių užvalkalai yra nuolat ir intensyviai veikiami įvairiausių fizinių faktorių: nuolatinė trintis, dulkės, šiukšlės, įvairūs skysčiai ar maisto trupiniai, temperatūrų pokyčiai – visa tai ir daugiau įtakoja sėdynių užvalkalų ilgaamžiškumą. Todėl renkantis užvalkalus, visų svarbiausia yra kokybė.

Kad būtų pagaminti itin kokybiški automobilių sėdynių užvalkalai, reikalinga ilgametė patirtis ir įdirbis šioje srityje. MB “Caja” asortimente esantįs sėdynių užvalkalai atkeliavę iš pagal senas amato tradicijas puoselėjančių gamintojų, todėl mes garantuojame aukščiausią siūlomos produkcijos kokybę.

Kad būtų pagaminti itin kokybiški automobilių sėdynių užvalkalai, reikalinga ilgametė patirtis ir įdirbis šioje srityje. MB “Caja” asortimente esantįs sėdynių užvalkalai atkeliavę iš pagal senas amato tradicijas puoselėjančių gamintojų, todėl mes garantuojame aukščiausią siūlomos produkcijos kokybę.

Automobilių sėdynių užvalkalai suprojektuoti taip, kad netrukdytų išsiskleisti oro pagalvėms, esančioms sėdynių šonuose. Sėdynių užvalkalai yra saugūs naudoti, tai patvirtina atlikti tyrimai bei gauti atitikties sertifikatai. Caja.lt siūlomi automobilių sėdynių užvalkalai - lyg originalių sėdynių kopija su visomis technologinėmis angomis galvos atramoms, saugos diržams bei automobilio kėdučių tvirtinimui (ISO fix).

Pastaraisiais metais pastebima, jog naujų automobilių gamintojai renkasi vis pigesnes medžiagas, ko pasekoje, automobilio salonas gali nusidėvėti vos per keletą metų. Norint pristabdyti spartų dėvėjimosi procesą, būtina pasirūpinti sėdynių užvalkalais. Tai ypač aktualu tėvams, auginantiems mažus vaikus, turintiems augintinius, taksi automobilių vairuotojams, statybininkams bei visiems, kuriems rūpi jų automobilio salono ilgaamžiškumas, saugumas bei estetika.

Eko oda. Kas tai?

Caja.lt parduodami automobilių sėdynių užvalkalai yra pagaminti iš modernios, gamtai draugiškos medžiagos – „Arigon” eko odos, kurios pagrindą sudaro medvilnės pluoštas, pasižymintis tvirtumu bei lengvumu.

Eko odos privaumai lyginant su dermantinu

Dirbtinės odos (kitaip vadinamu dermantinu) sėdynių užvalkalai gaminami iš audinio padengto specialia plevele, dažniausiai tai būna PVC, kuri turi kenksmingų priedų tokių kaip plastifikatoriai, tam kad suteikti audiniui daugiau elastingumo. Gamyboje naudojamos cheminės medžiagos, todėl tokių produktų patartina vengti alergiškiems asmenims.

Eko odos užvalkalai gaminami iš medvilnės audinio, padengto poliuretano sluoksniu. Šis sluoksnis savo sudėtyje neturi kenksmingų priedų, jos gamybos procese nėra naudojamos cheminės medžiagos, todėl tokie užvalkalai yra saugūs žmonėms turintiems alergiją. Eko odos pagrindas gaminamas iš medvilnės, todėl sukurtas produktas yra minkštas ir elastiškas.

Eko oda yra kvėpuojanti medžiaga

Skirtingai nei dirbtinė oda, eko oda turi specialias mikroporas audinio paviršiuje, kurios leidžia audiniui kvėpuoti lygiai taip kaip įprastam audiniu. Dėka šios savybės iš eko odos pagaminti sėdynių užvalkalai neįsigeria nemaloniais kvapais. Automobilyje su eko odos užvalkalais Jums neteks jaustis lyg šiltnamyje, jie neįkaista vasarą bei nesukietėja žiemą.

Sėdynių užvalkalų priežiūra

Eko oda nereikalauja ypatingos priežiūros, todėl dulkes ar purvą galėsite nuvalyti tiesiog drėgnu audeklu. Skalbti arba džiovinti elektrinėje džiovyklėje negalima.